XBOX Durango

Ir pagājuši 7 gadi kopš tika izlaists pirmais Xbox 360 un 2 gadi kopš jaunākā, bet kad beidzot iznāks jaunais astotās paaudzes Xbox? Nintendo jau ir laiduši Wii U , bet Sony ir paziņojuši par Playstation 4 . Līdz jaunajam Xbox nav ilgi jāgaida. Atklāšanas pasākums notiks Electronic Entertainment Expo jeb E3, šī gada Jūnijā. Kas tad būs Xbox 720 ( zem segvārda Durango) ?

Vispirms pievērsīsimies mītiem. Xbox 720 būs iebūvēts Kinect. Tas būtu labi, bet tas padārdzinātu preces cenu par vismaz 30 latiem.

Xbox raidīs elektrības signālus pa visu telpu, ļaujot pultij uzlādēties tikai no atrašanās istabā. Protams būtu jauki, ja kāds būtu izpildījis N. Telsas vēlmi, bet es nezinu vai par 500 dolāriem būtu tāda revolucionāra prece.

Tātad iespējams konsolei būs DirectX 11, tad tā būtu pirmā konsole, kas izmanto aplikāciju programmēšanas interfeisu (API) . 2009. gada jūnija TeamXbox.com paziņoja: “Vienīgā lieta, kuru es pateikšu par nākamo Xbox ir tā, ka tā neiznāks līdz noteikta veida televīzija kļūs pieejama vairākumam cilvēku. ,,  Redzēsim, kas slēpjas aiz Durango un kurš zina, varbūt šeit kādu dienu būs tā apskats?

Advertisements

One thought on “XBOX Durango

  1. Atpakaļ ziņojums: Lielā kļūdu meklēšana | InterTehno

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s