IPad 3 apskats

Atceries konkursu? Tas ir noslēdzies un uzvarētāja ir izvēlējusies tēmu. IPad 3 apskats.

IPad 3 Latvijā tika izlaists 27. aprīlī 2012. gadā un pārtrauca ražot līdz ar IPad 4 un mini iznākšanu. Pēc 13 dienām apritēs 1 gads kopš tā iznākšanas Latvijā. Vispirms izskatīsim izskatu. Pēc manām domām tā izskats ir tuvu perfektam. Salīdzinot ar mini, mini ir daudz šaurākas malas, kas man nepatīk. Turot to rokā tu uzreiz jūties kā biznesmenis/ģēnijs 😀 .  Vislabāk šo planšetdatora ir turēt maciņā, lai tas tik ļoti neskrāpētos un, lai būtu vieglāk pārnēsājams.

Pievērsīsimies tam, kas ir iekšā. Šis modelis strādā ar iOS 5.1, bet ir iespējams apdeitot  uz iOS 6.1.3 . IPad 3 darbojas ar 1 GHz divkodolu ARM Cortex-A9 procesoru. Tam ir 0.3  megapikseļu priekšas kamera (IPad 4 ir 1.2) un 5 megapikseļu aizmugures. Tam ir pieejamas 16 GB, 32 GB un 64 GB versijas.

Kā vienmēr darbojoties ar Apple ierīcēm viss notiek bez aizķeres. Visu spēļu gaita, grafikas strādā ideāli. Pagaidām neesmu strādājis ne ar IPad 4, ne IPad mini.

KONKURSA LAIKS 🙂

Jautājums ir tāds. Ja tu varētu radīt jaunu Apple planšetdatoru no IPad 3 bāzes, ko tu izmainītu? Vienīgā vai interesantākā komentāra autors/autore varēs izvēlēties nākamā posta tēmu. Uzvarētāju informēšu caur epastu.

Advertisements

2 thoughts on “IPad 3 apskats

  1. Atpakaļ ziņojums: Lielā kļūdu meklēšana | InterTehno

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s